Dlaczego Bio Kolagen

BIO KOLAGEN – innowacyjne podejście do regeneracji skóry

Dlaczego BIO KOLAGEN™ jest skuteczniejszy niż inne produkty kolagenowe na rynku?

W odróżnieniu od dostępnych na rynku preparatów kolagenowych, BIO KOLAGEN™ pakowany jest w szklanych słoikach, dzięki czemu jest bardziej gęsty i tym samym charakteryzuje się większą koncentracją biologicznie aktywnego kolagenu jednoczenie zachowując delikatną, jedwabiście miękką konsystencją. W preparacie BIO KOLAGEN™ stopień stężenia czystego, biologicznie aktywnego kolagenu sięga, aż 95%, co stawia nasz preparat na pierwszym miejscu wśród preparatów kolagenowych. Dla Ciebie najważniejsze są doskonałe efekty, jakie możesz uzyskać dzięki zastosowaniu naszej kuracji kolagenowej oraz wyższa wydajność kosmetyku – sporo zaoszczędzisz! Zaufaj najlepszym – a Twoja skóra będzie taka jak nasz kolagen – miękka i gładka ! Nasz BIO KOLAGEN™ jest najczystszym na świecie kosmetycznym preparatem kolagenowym!

Najbardziej naturalny sposób uzyskania  BIO KOLAGEN™

Nasz kolagen jest otrzymywany w wyniku niezwykle precyzyjnego procesu filtracji, co pozwala mu zachować niemal identyczną jak w białku ludzkim strukturę potrójnej helisy, odpowiedzialnej za aktywność biologiczną preparatu. BIO KOLAGEN™ skutecznie uzupełni niedobory tej substancji w Twojej skórze!

Aksamitna, miękka, komfortowa konsystencja

Specjalnie wyselekcjonowany surowiec, bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3 pozwolił nam uzyskać niesamowicie jedwabistą i przyjemną w dotyku konsystencję. Twoja skóra będzie taka jak nasz kolagen – miękka i gładka!

100% pewności i bezpieczeństwa

Nasz BIO KOLAGEN™ w stu procentach naturalny! Nie uczula i nie podrażnia nawet najbardziej delikatnych cer. Pozyskujemy go dzięki ekstrakcji ze szlachetnego gatunku ryb karpiowatych, pochodzących z najczystszych hodowli w Polsce. BIO KOLAGEN™ nie zawiera sztucznych barwników, środków zapachowych i konserwantów.